На жаль, реєстрація закінчилася.

  • Дата: 18.10.2023 06:18 PM - 20.10.2023 06:18 PM
  • Місце Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя (Карта)

Опис

18 - 20 жовтня на базі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя відбулась VII Міжнародна науково-технічна конференція «Пошкодження матеріалів під час експлуатації, методи його діагностування і прогнозування». Дана конференція має досить давню історію, була започаткована у 2009 р. член-кореспондентом НАН України, професором П.В. Яснієм.


В цьому році співорганізаторами конференції виступили Європейське товариство структурної цілісності (ESIS), Українське товариство з механіки руйнування, Фізико-механічний інститут ім. Г.В.Карпенка НАН України та Інститут проблем мiцностi iменi Г.С.Писаренка НАН України.


Конференція проходила у змішаному форматі, проте більшість презентацій доповідалася онлайн у середовиші Google Meet. На конференції було виголошено понад 100 доповідей науковцями з Іспанії, Франції, Німеччини, Польщі, Словаччини, Індонезії, Угорщини, України. Доповіді стосувалися деградації матеріалів і конструкцій, підвищення залишкової довговічності об’єктів тривалої експлуатації, нанесення нових покриттів та відновлення функціонального призначення деталей та вузлів цивільної та військової техніки.

Виголошені доповіді після рецензування будуть опубліковані в спецвипуску  «  Procedia Structural Integrity» , що індексується базами «Scopus» і «WoS».


https://tntu.edu.ua/?p=uk/news/4997